השירותים שלנו

מעקות

מעקות ומאחזי-יד נוצרו על מנת לשמור על הבטיחות, אך גם ליופי וסגנון יש תפקיד.

לאחר ששמים דגש על הבטיחות ונבחר סוג מעקה בטיחותי וחזק שייתן את מרב ההגנה, נפתח לפנינו עולם ענק ואין סופי של חומרים ועיצובים בסגנונות רבים ומגוונים.

גדרות

בעבר גדרות המתכת מילאו תפקיד פונקציונאלי ומטרתם הייתה להגן על הרכוש ולהרחיק עיניים סקרניות בלבד. כיום, גדרות המתכת ממלאות את תפקידן המסורתי, אך ממלאות גם תפקיד עיצובי בנוסף. במסגריית סבן, אנו מייצרים גדרות מתכת העשויות בעיצוב חדשני, מעניין ומקורי, ומשדרגות כל גינה ומוסיפות יוקרה והדר בכל מקום שבהן הן מוצבות.

גדרות מתכת הן גדרות עמידות. המתכת היא חומר חזק ועמיד. מה שירסק, לדוגמה, גדר עץ, ייצור קימוט קל בגדר מתכת.

גדרות מתכת מתאימות למקומות מאובטחים כמו מפעלים, אתרי בנייה, בתי ספר, שטחים פרטיים ועוד.

כאשר בוחרים גדרות מתכת אסור לוותר על האיכות. מתכת ברמה ירודה עלולה להתקלף להעלות חלודה וקורוזיה, היא תיהרס במשך הזמן ותשדר מראה דל ומוזנח. חשוב לבחור מתכת איכותית, גם במחיר יקר קצת יותר.

סורגים

סורגים לחלונות הינם אחד מאמצעי המיגון המקובלים כיום, כדי למגן מבנים או אנשים. אמצעי המיגון המקובל ביותר כנגד פורצים הוא סורג המגן על פתחי הנכס. קיימים כיום סוגים רבים של סורגים שמטרתם לאבטח את הנכס ולעשות זאת בצורה ויזואלית שלא רק שלא תפריע למתבונן – אלא שתשתלב בסגנון בניית הנכס, כך שתתקיים זרימה טבעית נעימה בין המבנה ובין הצורך להגן עליו מפני פולשים מבחוץ. אומנות הברזל מציעה ללקוחותיה מגוון סורגים ובהם: סורגים מתקפלים, סורגים קבועים מפלדה, סורגים קבועים מאלומיניום, סורגים מעוצבים, סורגים מיוחדים ועוד.

שערים

שערים ממתכת  הם חלק בלתי נפרד מכל נוף עירוני או כפרי במציאות המודרנית. תפקיד השערים הוא להגן על בתים פרטיים, על מוסדות ציבור, על מקומות חניה ציבוריים או פרטיים ועוד. בשנים האחרונות נוסף על התפקיד הביטחוני, שערים רבים מעוצבים בעיצובים מרשימים ומיוחדים. יש שערים הבנויים בעבודות פרזול מיוחדות ואומנותיות ויש שערים המשלבים מתכות.

כמו כן, יש מגוון סוגי עבודות שערים כגון:

שער חשמלי: קל ונוח לתפעול עם מנוע שקט ויעיל שפותח וסוגר את החניה בעזרת השלט וידוע בחוזקו הרב בכל תנאי מזג אויר.

שערי הזזה על מסילות:

שערים אלו אופיינים בכניסות לחניונים פרטיים, בדרך כלל תת-קרקעיים וגם לבתים פרטיים. ונעים על מסילה הקבועה בקרקע (או לעיתים תלויים על מסילה עילית),

שערי כנף: אלו שערים שאינם נפתחים בגרירה אלא סבים על ציר, כמו דלת. שיטת הפתיחה הזאת מתאימה למקומות צרים בהם אין מרחב מספיק להתקנת שערי הזזה, אך היא מחייבת שמירת מרחק מן השער על-מנת לאפשר לו להיפתח.

יתרונו של השער הוא במהירות הרבה בה ניתן לפתוח ולסגור פתח רחב מאוד. שערי כנף ללא מסילות הם בדרך כלל קלים יותר מאשר שערי הזזה. אם רוצים להתקין שער כנף שיהיה מסיבי יותר ניתן להוסיף לו גלגלים.כמו כן ניתן להוסיף מנוע חשמלי לשערים הנ”ל.

שערים1

סככות וגגונים

מתעניינים בסככה לרכב? מכירים את התחושה של להיכנס לרכב באמצע היום לאחר שהשמש קדחה עליו שעות ארוכות? הפעולה הראשונה שאנחנו עושים זה לפתוח את כל החלונות ולהדליק את המזגן על מצב טורבו כדי לצנן את הרכב כמה שיותר מהר.

אנו רוכשים רכב אחת לכמה שנים כאשר אפשר לומר שהרכב שלנו הוא הנכס השני היקר ביותר שיש ברשותנו, אחרי הבית או הדירה שבבעלותנו. לכן, רבים מאיתנו רוצים לשמור על הצבע שלו, למנוע קילופים וליהנות ממראה רכב חדש, אסתטי ונקי לאורך זמן. מסתבר שלא מספיק רק לנקות ולשטוף את הרכב אחת לשבוע או שבועיים.

הסביבה החיצונית בין אם זה השמש, הגשם, הענפים, הפירות שנופלים מהעצים גורמים בטווח הארוך לנזק לרכב שלנו ולכן אנחנו מציעים לכם פתרון מעולה, נוח ולא יקר במיוחד, ומהו? סוכך לרכב מברזל.

בנוסף, במדינת ישראל ימי השמש חמים מאוד וארוכים, מה שלא רק גורם לדהייה של הצבע, אלא גם מחמם את הרכב ובכל פעם שאנו נכנסים אליו, אנו מרגישים כמו בתוך תנור. הסוכך מטרתו להגן על הרכב מפני השמש וכך כשאנו נכנסים לרכב, הטמפרטורה תהיה הרבה פחות חמה וייקח לנו הרבה פחות זמן לצנן את הרכב שלנו. בצורה כזו, לא רק שאנחנו נהנים מרכב הרבה פחות חם, אלא גם חוסכים בדלק ובכסף לטווח הארוך.

היתרונות של סככת רכב מברזל:

  • שומרת על צבעו של הרכב
  • מגנה על הרכב מפגעי מזג האוויר
  • עמידה לאורך שנים רבות
  • שומרת על ערכו של הרכב
  • ניתן להזמין סוכך פתוח או סגור לפי הצורך
  • הסככה מתאימה לגודל ורוחב הרכב, ניתן להזמין סוכך בהתאמה אישית
  • ניתן להתקין את הסוכך בכל מקום, גם בבניינים עם חניות משותפות

קונסטרוקציות

קונסטרוקציה מברזל – שלד מושלם לבניה ותוספות

אני שוהים בתוך מבנים פעמים כה רבות במהלך היום. למעשה, אנו גרים בתוך מבנה – בין אם מדובר בדירת חדר קטנה או בבית פרטי גדול. כאשר אנו יוצאים החוצה, אנו יכולים להיכנס לתוך מבנים שונים כמו קופת חולים, סופרמרקט או המשרד שבו אנו עובדים. לכל מבנה יש קונסטרוקציה, שהיא למעשה השלד, הבסיס שעליו מושתת הבניין. לפני שמתחילים להניח את הלבנים ולצבוע את הבניין, יש צורך לתכנן קונסטרוקציה מתאימה למבנה.

מדוע דווקא ברזל

קונסטרוקציה מברזל היא אחת הקונסטרוקציות הנפוצות ביותר ולא בכדי. בימינו, בנייה איכותית נחשבת לבנייה המורכבת בכללה מקונסטרוקציות ברזל. לברזל כמה יתרונות משמעותיים:

הברזל החזק – מדובר בחומר חזק שנועד לשמש לשנים ארוכות. מכיוון שמדובר בתחום הבניין, תכונה זו קריטית. קונסטרוקציית ברזל מאפשרת לבניין לעמוד איתן במשך זמן רב.

עמיד – הברזל אינו רק חזק, אלא גם עמיד מפני פגעים. בשעה שהבטון עלול להיחלש מעט ולהירטב בימי הגשמים, הרי שהברזל אינו נפגע מרטיבות או מחום גבוה.

 

מונעת קריסה – קונסטרוקציה מברזל יכולה למנוע את קריסתו של הבניין בעת מצבים קיצוניים כמו רעידת אדמה, שריפה, שיטפון או הפגזה. מדובר בחומר חזק שלא ניתן לשבור בקלות.

   

ניתן לשלב את הברזל עם חומרים אחרים – הברזל משתלב להפליא עם חומרי בנייה אחרים כמו בטון וטיט, ולכן נחשב גם לנוח לעבודה.

חומר זול – יחסית לתכונותיו הרבות, הברזל נחשב לחומר זול, והוא מאפשר להוריד את עלויות הבנייה.

 

מתכננים את הקונסטרוקציה

לפני שבונים בניין, יש צורך לתכנן את שלד הקונסטרוקציה היטב. בשלב הראשון עורכים סקיצה של השלד, לפי מידות ונתונים שונים שהתקבלו בשטח. כך שאפשר יהיה לדעת בוודאות כיצד ניתן יהיה לבנות את הבניין. בשלב השני, יש צורך לתכנן את המבנה העתידי של השלד בבנייה מתקדמת, כאשר יונח עליו הבטון ושאר רכיבי הבניין. את התכנון הזה מבצעים אנשי מקצוע שעברו הכשרה מיוחדת. על פי רוב מדובר במהנדסי בניין אשר מבצעים את התכנון מאל”ף ועד תי”ו.

קונסטרוקציה לכל מבנה

קונסטרוקציה מברזל רלוונטית לא רק למבנים גדולים, אלא גם למבנים קטנים יותר דוגמת סוככים, מוסכים, פרגולות ומרפסות. אנשי המקצועי המתכננים את הקונסטרוקציות, יודעים להתאים את התכנון למבנה שיתקבל. קונסטרוקציה טובה קובעת גם כיצד ייראה העיצוב של המבנה. לדוגמה, כאשר מתכננים מבנה אסטטי כמו סככה, בונים את קונסטרוקציית הברזל לפי זוויות מדויקות, כך שהיא תוכל לשקף את העיצוב של הסככה.

עובדים לפי הספר

מיותר לציין כי קונסטרוקציה מברזל צריכה להיעשות על ידי מקצוענים. משום כך, כאשר עומדים לעבוד עם חברת בנייה או חברה המספקת את הקונסטרוקציה, יש צורך לבחון כמה דברים. אחד העניינים החשובים ביותר שיש להביא בחשבון הוא שהחברה עובדת לפי התקנים. לבניית קונסטרוקציה יש תקנים מחמירים שצריך לעמוד בהם. שלד בניין שאינו נבנה על פי תקנים, עלול להיות מסוכן לסביבה. כמו כן, מומלץ לבחון את המחיר שמציעה החברה עבור בניית הקונסטרוקציה. אם מדובר במחיר נמוך מדיי, העניין עלול להעלות חשד לכך שמדובר בחברה חובבנית ובלתי מקצועית. עם זאת, אם מדובר במחיר הגיוני וסביר למדיי, מרבית הסיכויים הם שלפניכם עומדת חברה טובה. דרך נוספת לבדוק את מקצועיותה של החברה היא לברר את מספר שנות הפעילות שלה בשוק. ככל שמדובר בחברה מנוסה יותר, כן הסיכוי לכך שהיא תקים קונסטרוקציות איכותיות הוא גבוה יותר. ולבסוף, אל תהססו לאסוף המלצות על החברה מאתרי אינטרנט ואפילו מסביבתכם הקרובה. מי יודע? אולי לקולגה שאתם עובדים אתו יש ניסיון עם חברות המספקות שירותים בתחום הבנייה.

קונסטרוקציה2
Call Now Buttonתרגישו חופשי להתקשר